UWAGA KONKURS

BEZPIECZNE WAKACJE

BEZPIECZNIE NAD WODĄ

SZERSZENIE, OSY...

POŻARY LASÓW

KAMPANIA MSWiA

STRATEGIA ROZWOJU

STOP POŻAROM TRAW

ROZLOSOWANO CZUJKI CZADU - oto lista zwycięzców

Rozstrzygnięto konkurs „Czujka w domu tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu”. W dniu 14 października 2016 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej odbyło się losowanie czujek tlenku węgla spośród osób, które prawidłowo odpowiedziały na pytania zawarte w ankiecie konkursowej.

Organizatorami konkursu byli: Starostwo Powiatowe w Krotoszynie, Urząd Miejski w Krotoszynie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie. Do dnia 05.10.2016r. na adresy organizatorów konkursu wpłynęły 362 ankiety konkursowe. Do losowania zakwalifikowano 358 ankiet, z których rozlosowano 80 czujek tlenku węgla.

Wręczenie czujek nastąpi w dniu 20 października 2016 r. o godz. 14.00 w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Mickiewicza 29.

W tym roku czujkę wylosowali:

1.             Baran Piotr, Krotoszyn
2.             Basior Damian, Krotoszyn
3.             Bernacik Zuzanna, Krotoszyn
4.             Brodala Izabela, Krotoszyn
5.             Bochyński Krzysztof, Krotoszyn
6.             Bogacz Karol, Krotoszyn
7.             Bortkiewicz Sylwia, Salnia
8.             Cepa Roksana, Krotoszyn
9.             Chmielarz Natalia, Krotoszyn
10.           Chudzińska Ewa, Krotoszyn
11.           Hyliński Janusz, Zduny
12.           Dudek Magdalena, Kobierno
13.           Drygas Arkadiusz, Krotoszyn
14.           Fabisiak Agnieszka, Gorzupia
15.           Faustyniak Maria, Smoszew
16.           Fiederowicz Jerzy, Krotoszyn
17.           Fikus Lech, Krotoszyn
18.           Frąszczak Wacław, Biadki
19.           Goliński Piotr, Sulmierzyce
20.           Grześkowiak Irena, Krotoszyn
21.           Ide Lucyna, Krotoszyn
22.           Kaczmarek Patryk, Krotoszyn
23.           Kadzioch Urszula, Ruda
24.           Kapek Piotr, Krotoszyn
25.           Karolczak Marzena, Krotoszyn
26.           Kasprzak Karol, Benice
27.           Kiedrzyn Roman, Krotoszyn
28.           Klajbert Agnieszka, Chwaliszew
29.           Konieczny Radosław, Krotoszyn
30.           Kubik Romuald, Krotoszyn
31.           Kulińska Agnieszka, Smoszew
32.           Kulka Katarzyna, Krotoszyn
33.           Kułaga Piotr, Perzyce
34.           Kunicki Krystian, Krotoszyn
35.           Krystek Mariola, Krotoszyn                                       
36.           Kryś Renata, Krotoszyn
37.           Krzemień Krystyna, Sulmierzyce
38.           Laska Marcin, Krotoszyn
39.           Lis Tomasz, Duszna Górka
40.           Ludwiczak Dorota, Salnia
41.           Liberski Wojciech, Koźmin Wlkp.
42.           Maciejewska Małgorzata, Krotoszyn
43.           Małecki Marcin, Chachalnia
44.           Marszałek Piotr, Koźmin Wlkp.
45.           Mayer Adrianna, Krotoszyn
46.           Mądroszkiewicz Renata, Krotoszyn
47.           Obal Alicja, Krotoszyn
48.           Orzeszyński Szymon, Krotoszyn
49.           Ostój Martyna, Krotoszyn
50.           Panek Leszek, Krotoszyn
51.           Parzysz Maria, Jasne Pole
52.           Paszek Jolanta, Wróżewy
53.           Patan Lidia, Krotoszyn
54.           Paterek Łukasz, Romanów
55.           Pawlik Jagoda, Krotoszyn
56.           Pazoła Henryka, Roszki
57.           Pieniężny Marek, Koźmin Wlkp.
58.           Płonka Dawid, Krotoszyn
59.           Płonka Józef, Krotoszyn
60.           Poczta Maciej, Krotoszyn
61.           Poczta Marlena, Kobierno
62.           Przybył Justyna, Wielowieś
63.           Rabenda Łukasz, Krotoszyn
64.           Remisz Karol, Krotoszyn
65.           Sawicki Henryk, Krotoszyn
66.           Siwakowska Maria, Krotoszyn
67.           Stefańska Magdalena, Perzyce
68.           Styburska Józefa, Bestwin
69.           Szewczyk Barbara, Wyrębin
70.           Szymczak Agata, Krotoszyn
71.           Szymczak Justyna, Chwaliszew
72.           Szymanowski Zenon, Krotoszyn
73.           Szymczak Bogumiła, Pogorzałki Wielkie
74.           Świątkowska Bernardeta, Ustków
75.           Świątkowski Maciej, Orla
76.           Talaga Adrian, Ustków
77.           Wachowiak Stanisław, Zduny
78.           Weber Małgorzata, Krotoszyn
79.           Zybała Sylwia, Krotoszyn
80.           Żaruk Sebastian, Krotoszyn

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!